Jef Lambeaux
1852 - 1908 · Beeldhouwer Belgisch
Een werk van Jef Lambeaux laten schatten
Portrait of Jef Lambeaux, 1881, Félix Wylands
Jef Lambeaux (1852-1908), belgisch beeldhouwer van de Beeldhouwkunst, heeft een gevestigde notering bij liefhebbers en veilinghuizen. Wilt u de waarde kennen van een werk van Jef Lambeaux (brons, marmer, terracotta)? Vraag een gratis en vertrouwelijke schatting aan bij Baert Antiquités.
Biografie
Jef Lambeaux (1852-1908), uitbundige Antwerpse beeldhouwer, is beroemd om zijn dynamische en zinnelijke composities, waaronder het grote reliëf De menselijke driften. Zijn barokke en vurige kunst tekent de Belgische beeldhouwkunst.
De markt voor Jef Lambeaux
De markt is gegeerd voor bronzen van karakteristieke onderwerpen; kleine beeldhouwwerken en edities verruimen het aanbod. Bij bronzen zijn gieting en kwaliteit primordiaal.
Bronzen van karakteristieke onderwerpen bereiken enkele duizenden tot tienduizenden euro's.
Een werk herkennen en authenticeren
De authenticatie steunt op de expertise van specialisten en de identificatie van de gieting, met studie van de herkomst. Wij helpen u uw werk te situeren.
Galerij van werken
Veelgestelde vragen
Wat is de waarde van een beeld van Jef Lambeaux?
Werken van Jef Lambeaux komen regelmatig op openbare veilingen, met grote prijsverschillen naargelang periode, drager en kwaliteit. Alleen een onderzoek van het werk zelf laat een betrouwbare schatting toe: de drager (brons, marmer, terracotta), het formaat, de staat en vooral de herkomst zijn doorslaggevend. Baert Antiquités biedt u een gratis, vertrouwelijke en vrijblijvende schatting aan.
Hoe weet u of een werk van Jef Lambeaux authentiek is?
De authenticiteit van een werk van Jef Lambeaux steunt op de identificatie van de gieting, de gietersstempel en de editie, evenals de studie van de herkomst en de vergelijking met de referentiewerken van de kunstenaar (catalogue raisonné, gespecialiseerde literatuur, eventueel een authenticatiecomité). Onze experts maken een eerste analyse op basis van uw foto's en verwijzen u vervolgens door naar de gepaste expertise.
Hoe laat u een werk van Jef Lambeaux schatten?
Dat is eenvoudig en gratis: stuur Baert Antiquités duidelijke foto's (het geheel, de signatuur, de gietersstempel en het eventuele editienummer) en de afmetingen van uw beeld. Onze experts antwoorden doorgaans binnen 48 uur met een indicatieve prijsrange en de aanbevolen vervolgstappen, geheel vrijblijvend.
Bezit u een werk van Jef Lambeaux?
Geniet van een gratis, vertrouwelijke en vrijblijvende schatting door de experts van Baert Antiquités.
Een werk van Jef Lambeaux laten schattenDe vermelde noteringsniveaus zijn louter informatief en vormen geen schatting. Alleen het onderzoek van uw werk door een expert laat toe de waarde ervan te bepalen.
